nowoczesne wnętrza

pozostając z Tobą w stałym kontakcie wyknamy dla Ciebie indywidualny projekt nowoczesnego wnętrza dopasowany do Twoich potrzeb.

zobacz więcej

sprawdź naszą ofertę

nowoczesne wnętrza to projekty nie tylko mieszkań i apartamentów, to również nowoczesne przestrzenie publiczne, na miarę XXI wieku.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

mieszkasz w Warszawie, Poznaniu, lub Wrocławiu? W każdym z tych miast może znaleźć się nowoczesne wnętrze według naszego projektu.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

pracownia arcy Projekt architekci oferuje nowoczesne projekty architektoniczne, a także stylowe projekty wnętrz prywatnych i publicznych. Nasze portfolio to projekty wnętrz mieszkalnych utrzymane w nowoczesnym stylu. Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie nowoczesną łazienkę, pokój, lub salon? Zgłoś się do nas.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

jesteś zabieganą osobą? skorzystaj z naszej oferty kompleksowej realizacji projektu "pod klucz", w ramach której wykonamy projekt, kosztorys, zestawienie wyposażenia Twojego mieszkania oraz je urządzimy i przywieziemy na budowę wszystkie potrzebne materiały. Tobie pozostanie odbiór nowego nowoczesnego mieszkania.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

nowoczesne wnętrza apartamentów, kawalerek, to również nasza specjalność. Potrafimy dostosować projekt do Twoich oczekiwań i budżet. W swojej karierze projektowaliśmy nie tylko wnętrza mieszkalne. Zaprojektowaliśmy biura, salony piękności i SPA, sklepy obuwnicze, z biżuterią, zakład jubilerski i wiele innych unikalnych przestrzeni. Przekonaj się o tym sprawdzając nasze realizacje.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

zlecenia nietypowe potrafimy wykonać w sprawny sposób. Między innymi możemy się pochwalić projektem ekspozycji czasowej do gry miejskiej odbywającej się w Łodzi pod nazwą "Miasto głuchych".

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

wnętrza mobilne wykonuje równie chętnie jak projekty nowoczesnych mieszkań. Dla przykładu wykonaliśmy projekty wnętrz jachtów, autokempingów, food-trucków.
Jedną z naszych ostatnich realizacji jest projekt dwunastometrowego stalowego jachtu wypornościowego dla Spółki Copernicus Yachts.

sprawdź nasze realizacje

nowoczesne wnętrza