projekt lokalu gastronomicznego

zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych szytych na miarę projektów lokali gastronomicznych. Zapewniamy Ci stałą współpracę na każdym etapie projektu.

zobacz więcej

sprawdź naszą ofertę

lokale gastronomiczne, to nie jedyne z naszych projektów. Zajmujemy się również projektami wnętrz prywatnych, restauracji oraz innych wnętrz publicznych.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

urządzamy lokale gastronomiczne, restauracje i nie tylko. Koncentrujemy się na rynku lokalnym i ogólnopolskim – Warszawa oraz cały kraj.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

nasza pracownia ma do zaoferowania nietuzinkowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz mieszkalnych, lokali gastronomicznych i pozostałych wnętrz publicznych. Poza projektami lokali gastronomicznych posiadamy wśród realizacji projekty mieszkań i apartamentów.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

poszukujesz pracowni, która wykona dla Ciebie projekt „pod klucz”? nie musisz dłużej już szukać. Nasza pracownia wykona dla Ciebie szczegółowy projekt wnętrza, w którym otrzymasz gotowe zestawienie użytych materiałów oraz wyposażenia. Dodatkowo dostarczymy za Ciebie wszystkie zamówione produkty i zrealizujemy Twoją inwestycje.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

zaprojektujemy wnętrze zarówno małej przestronnej kawalerki, jak również ekskluzywnego apartamentu. Wśród naszych projektów znajdziesz również projekty lokali gastronomicznych, sklepów, biur, salonów kosmetycznych i toalet publicznych. Projekt zakładu jubilerskiego, lub salonu motocyklowego również znajdziesz w naszym portfolio. Kompleksowość, to nasze drugie imię.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

poza projektowaniem lokali gastronomicznych zajmiemy się wszelkimi nietypowymi zleceniami jak np. Realizacją tła go gry miejskiej „Miasto głuchych”, która odbywała się w łódzkiej Manufakturze.

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

wśród naszych usług możesz również znaleźć projekty wnętrz auto kempingów, jachtów, food-trucków. Jedną z naszych realizacji jest jach wypornościowy ze stali mierzący dwanaście metrów wykonany dla Spółki Copernicus Yachts.

sprawdź nasze realizacje

projekt lokalu gastronomicznego