projekt salonu samochodowego

nasze projekty tworzymy w ścisłej współpracy z inwestorem, dostarczając indywidualnie dopasowane rozwiązania dla salonów samochodowych.

zobacz więcej

sprawdź naszą ofertę

nasi klienci to nie tylko firmy – to również klienci indywidualni. Współpracujemy z deweloperami, tworząc wnętrza przestrzeni ogólnych i domów.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

wykonamy projekt salonu samochodowego dla Ciebie niezależnie od tego w jakim miejscu mieszkasz. Obsługujemy klientów z Warszawy i całej polski.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

nasza pracownia arcy Projekt architekci wykonuje projekty architektoniczne, jak również projekty wnętrz publicznych i prywatnych. Nasze portfolio to projekty wnętrz mieszkalnych - mieszkania, domy apartamenty. Urządzanie wnętrz przez naszą pracownie, to aranżacje kuchni, łazienki, salonu, sypialni i pozostałych pomieszczeń domu.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

oferujemy możliwość realizacji projektu „pod klucz”. Wykonujemy projekt wnętrza, który zawiera szczegółowe zestawienie użytych materiałów i wyposażenia. Jesteśmy w stanie dostarczyć na budowę wszystkie zamówione produkty i zrealizować całą inwestycję.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

zaprojektujemy dekorację wnętrza drogiego apartamentu a także małej kawalerki. Wykonujemy projekty wnętrz użytkowych takich jak, szkoły językowe, toalety publiczne, biura, salony piękności. Projekty kuchni, łazienek, sypialni w wyjątkowych wnętrzach, to również nasza specjalność.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

znajdziesz również w naszych realizacjach nietypowe zlecenia, takie jak np. ekspozycja czasowa do gry miejskiej w Łodzi "Miasto głuchych".

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

ostatnio zaprojektowaliśmy dwunastu metrowy stalowy jacht Copernicus. Wykonamy również projekt autokempingu, food-trucka, lub jachtu.

sprawdź nasze realizacje

projekt salonu samochodowego