projekt sklepu

projekty sklepów wykonujemy w najbardziej dopasowany sposób pod Twoją działalność, z uwzględnieniem Twoich preferencji

zobacz więcej

nasza oferta

projekty dla instytucji firm i klientów indywidualnych to nasza codzienność. Sposobał Ci się projekt sklepu? Wykonamy dla ciebie również projekt mieszkania.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

sklep obuwniczy, z biżuterią, lub z telefonami to niektóre z naszych realizacji zlokalizowanych nie tylko w Warszawie, a w całej Polsce.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

oprócz wyjątkowych projektów sklepów mamy do zaoferowania projekt wnętrza prywatnego (mieszkanie, dom, apartament), lub publicznego (gry miejskie, publiczne toalety, szkoły językowe i nie tylko). w ramach urządzania wnętrz aranżujemy kuchnie, łazienki, sypialnie, salony i pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

w ramach oferty przygotowaliśmy dla was realizację projektu "pod klucz", w ramach którego wykonamy dla Ciebie szczegółowy projekt wnętrza, wraz z kosztorysem oraz dostarczeniem na budowę zamówionych produktów w celu jej realizacji przez naszą firmę.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

dzięki kompleksowości naszych usług możemy wykonać dla Ciebie zarówno projekt małej kawalerki, jak i luksusowego apartamentu. Aranżujemy biura (np. biuro Zarządu lotniska w Modlinie), centra szkoleniowe, ale również salony motocyklowe, a nawet toalety publiczne. Każda z naszych realizacji jest nieszablonowa, dzięki czemu możemy się pochwalić bogatym portfolio i dziesiątkami publikacji o naszych realizacjach.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

nietypowe zlecenia wykonujemy równie sprawnie, co standardowe. Między innymi zaprojektowaliśmy tło do gry miejskiej "Miasto Głuchych", odbywającej się w Łodzi.

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

jeżeli potrzebujesz aranżacji wnętrza autokempingu, albo jachtu, to koniecznie zadzwoń do nas. Między innymi zaprojektowaliśmy dwunastometrowy jacht dla Spółki Copernicus Yachts.

sprawdź nasze realizacje

projekt sklepu