projekt wnętrza

nasze projekty wnętrz są tworzone w ścisłej współpracy z inwestorem w celu ich indywidualnego dopasowania pod określone wymagania.

zobacz więcej

sprawdź naszą ofertę

w ramach oferty wykonamy wnętrze mieszkania, jak również przestrzeni publicznej. Współpracujemy z deweloperami, oferując projekty „pod klucz”.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

obszar naszej działalności w którym możemy się poszczycić wieloma realizacjami wnętrz, to Warszawa i reszta kraju. Działamy w całej Polsce.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

nasza pracownia poza projektami wnętrz prywatnych, oferuje projekty architektoniczne, jak również projekty wnętrz publicznych. Projekty mieszkań, domów, apartamentów, to tylko część naszego portfolio. W ramach projektów aranżujemy łazienki, spiżarnie, kuchnie, sypialnie, salony, pokoje dzieci i inne pomieszczenia w Twoim mieszkaniu.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

we współpracy z deweloperami zapewniamy kompleksowe wykonanie projektu "pod klucz", zaczynając od szczegółowego projektu wnętrza wraz z kosztorysem, kończąc na realizacji budowy wraz z zakupem i dostarczeniem materiałów na budowę.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

nasze bogate portfolio zawiera w sobie projekty zróżnicowanych wnętrz zarówno pod względem budżetowym jak i stylu w którym zostały wykonane realizacje. Dodatkowo w ramach usług wykonujemy projekty sklepów, centrów szkoleniowych, apartamentów, zakładów jubilerskich, salonów piękności, SPA, a także biur.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

podejmujemy się również zleceń nietypowych. Jesteśmy autorem projektu ekspozycji czasowej - tła do gry miejskiej "Miasto głuchych" odbywającej się na terenie w łódzkiej Manufaktury.

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

wnętrza mobilne to między innymi projekty wnętrz jachtów, autokempingów, food-trucków, które zostały stworzone przez naszą pracownie.
nasze najnowsze dziecko to projekt dwunastometrowego stalowego jachtu wypornościowego dla Spółki Copernicus Yachts.

sprawdź nasze realizacje

projekt wnętrza