projektowanie wnętrz

projektowanie i aranżacja wnętrz to zakres naszych prac powstający w trybie indywidualnym w ścisłej współpracy z inwestorem.

zobacz więcej

sprawdź naszą ofertę

w skład naszej bogatej oferty wchodzą zarówno projekty przestrzeni prywatnych, jak i publicznych oraz projekty architektoniczne.

zobacz więcej

zasięg naszych usług

chodź skupiamy się na Warszawie, to niezależnie od miejsca w którym mieszkasz, wykonamy dla Ciebie projekt i aranżację wnętrza.

zobacz więcej

sprawdź nasze wyjątkowe realizacje

twoje wyjątkowe wnętrze na wyciągnięcie ręki

zadzwoń i poproś o wycenę 22 535 36 60

nasze realizacje

w skład naszych realizacji wchodzą projekty wnętrz prywatnych, publicznych i projekty architektoniczne. Wykonamy dla Ciebie projekt mieszkania, kawalerki, domu, apartamentu, urządzając kuchnie, łazienkę, salon, lub pokoik dla dziecka.

sprawdź nasze realizacje

projekt pod klucz

nie masz zbyt wiele czasu na pilnowanie Twojego projektu? Skorzystaj z naszej oferty na realizację projektu "pod klucz", w ramach której przygotujemy dla Ciebie kosztorys wraz z projektem wnętrza, zakupimy i dostarczymy materiały na budowę oraz ją zrealizujemy. tobie pozostanie tylko odebranie swojego nowego domu.

sprawdź nasze realizacje

kompleksowość naszych usług

dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać bardzo zróżnicowane projekty. Nasz zespół wykonywał już projekty salonów kosmetycznych, SPA, biur, salonów piękności, sklepów obuwniczych, restauracji, a nawet publicznych toalet. Jednym słowem kompleksowość usług to nasze drugie imię.

sprawdź nasze realizacje

nietypowe zlecenia

mieliśmy kilkukrotnie okazję wykonywać zlecenia nietypowe, które tworzymy z ogromną chęcią. Jedną z naszych flagowych nietypowych realizacji jest tło do gry miejskiej "Miasto głuchych" odbywającej się na terenie w łódzkiej Manufaktury.

sprawdź nasze realizacje

wnętrza mobilne

wnętrza jachtów, autokempingów, food-trucków, to również część naszej pracy projektowej.
obok przedstawiamy wam nasze najnowsze dziecko, czyli projekt dwunastometrowego stalowego jachtu wypornościowego dla Spółki Copernicus Yachts.

sprawdź nasze realizacje

projektowanie i aranżacja wnętrz