Salon motocyklowy

Salon motocyklowy

Salon motocyklowy

plex-01

Wielką przyjemnością było zrealizować marzenie klientki – stworzyć salon z akcesoriami motocyklowymi. Powstał salon, gdzie można spokojnie wybrać potrzebne „zabawki”, wypić kawę i siedząc wygodnie na kanapie porozmawiać z pasjonatem kultowych dwóch kółek Easy Rider’a.

plex-02

 

Do tematu podeszliśmy w sposób w jaki projektuje się sklep z biżuterią. Każdy eksponowany element został potraktowany indywidualnie, jak drogocenny kamień w salonie jubilera. Na ścianie za wiszącymi kubikami z akcesoriami zamontowana jest wielkoformatowa grafika, przedstawiająca roześmianych motocyklistów.

plex-04

Manetki, sakwy, lusterka, lampy, wszystkie produkty podane są jak na tacy. Udało się stworzyć lokal, który jest więcej niż sklepem. W specjalnie zaprojektowanych kubikach z plexi, z oświetleniem ledowym akcesoria motocyklowe prezentują się bardzo elegancko.

plex-05

Plex to miejsce spotkań motocyklistów zakochanych w swoich ryczących maszynach. Można wjechać do salonu motocyklem i swobodnie przymierzyć i zamontować zakupione akcesoria.